WIELKA ZBIÓRKA ZABAWEK

Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach rozpoczęło nowy sezon zajęciowy. Oprócz już kultowych pozycji zaczynamy zupełnie nowe zajęcia.

Nowością w Centrum będą zajęcia teatralne prowadzone przez doświadczoną i wykwalifikowaną instruktorkę i animatorkę Katarzynę Kreft. Do grupy zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat. Zajęcia są całkowicie bezpłatne, odbywać się będę w środy w godzinach 17:00-19:00. Inną nieodpłatną propozycją są warsztaty dziennikarskie, które poprowadzi redaktor naczelna „Brzezińskiego Informatora Samorządowego” Anna Barańska-Bekrycht. Te zajęcia dedykowane są młodzieży, a w szczególności tym, którzy wiążą swoją przyszłość z zawodem dziennikarza lub pracą w mediach. Warsztaty odbywać się będą w czwartki o godz. 17:00.

Przez trzy dni w tygodniu Centrum oferuje bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży( od lat 6), podczas których uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności ruchowo-wokalno-plastyczne. Z bezpłatnych zajęć ogólnorozwojowych będzie można skorzystać we wtorki, czwartki i piątki w godzinach 15:00-20:00.

W związku z uruchomieniem nowych propozycji ogłaszamy Wielką Zbiórkę Zabawek, dzięki której będziemy mogli doposażyć salę zajęciową. Wszystkich, którzy chcieliby podzielić się nieużywanymi już zabawkami, grami planszowymi, puzzlami, pluszakami, zabawkami edukacyjnymi czy książkami dla dzieci zapraszamy do Centrum. Po godzinie 16 przekazane rzeczy będzie można zostawiać na portierni.